Doorgaan naar hoofdcontent

Nooit eerder werden zo weinig baby’s geboren in Spanje als in afgelopen halfjaar

 


 
Nooit eerder werden zo weinig baby's geboren in Spanje als in afgelopen halfjaar
Sinds het aantal geboorten in 1941 geregistreerd wordt in Spanje, was het geboortecijfer nooit zo laag als in de eerste zes maanden van dit jaar. In januari nam het toen al lage geboortecijfer zelfs af met nog eens 21 procent.
 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo
 
Verkeer- en vervoercijfers juli 2021
Er reisden 3 miljoen passagiers van, naar of via Schiphol in juli 2021. In juli 2020 waren dat er 1,3 miljoen. In juli 2019, zonder effecten van COVID-19 op Schiphol, reisden 6,7 miljoen passagiers via Schiphol. Het aantal vluchten van en naar Schiphol was 29.141, 35% lager dan juli 2019. Het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.