Doorgaan naar hoofdcontent

Op reis door de familiegeschiedenis van muzikant Ernst Jansz:

 


 
Op reis door de familiegeschiedenis van muzikant Ernst Jansz:
Als echt álles mag en kan, waar gaat de reis dan heen? 'Dat moet een reis in de voetsporen van mijn vader door Indonesië worden', zei muzikant én schrijver Ernst Jansz. Hoe zagen de straatjes waardoor de oude Jansz naar … Lees verder →
 
Fysiek onderwijs open, andere coronamaatregelen verlengd
Deze week is de 22 miljoenste prik gezet. De vaccinatiegraad in Nederland is inmiddels hoog en neemt nog elke dag toe. Toch is een verdere stijging nodig. Er is nog steeds een groep van naar schatting 1,8 miljoen mensen die nog geen immuniteit heeft opgebouwd: niet door vaccinatie en niet door...
 
13 augustus 2021: Inleidend statement premier Rutte en minister De Jonge


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.