Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Beatrix bij onthulling gebrandschilderd raam Laurenskerk Rotterdam

 


 
Prinses Beatrix bij onthulling gebrandschilderd raam Laurenskerk Rotterdam
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is vrijdagochtend 10 september aanwezig bij de onthulling van het gebrandschilderde raam 'Vrede & Verzoening' in de Laurenskerk in Rotterdam. Het raam verbeeldt de bombardementen tijdens de Tweede Wereldoorlog op de steden Rotterdam,...
 
17th Edition of the India Innovation Summit – 14-18 September 2021 – Virtual Platform
The 17th Edition of the India Innovation Summit is scheduled from 14 – 18 September 2021, with the theme "Crafting our Future – Innovation for the Next World".  The summit is also supported by Government of Karnataka, Department of Electronics, Information Technology...
 
België - Food Connections: hèt event om kennis te maken met de Waalse agro-food sector!
Wagralim, het Waalse speerpuntcluster voor agrofood, organiseert ieder jaar in samenwerking met FEVIA, de Belgische voedingsindustrie, het netwerkevent "Food Connections". Doel van deze jaarlijkse gebeurtenis is om de Waalse voedingsindustrie te inspireren en te stimuleren tijdens interactieve...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.