Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Margriet opent verpleeghuis Het Woolde

 


 
Prinses Margriet opent verpleeghuis Het Woolde
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden opent dinsdagmiddag 14 september het nieuwe verpleeghuis van Carintreggeland 'Het Woolde' in Hengelo. Hier wonen ouderen die door dementie of zware lichamelijke beperkingen niet meer zelfstandig kunnen wonen en langdurig intensieve zorg...
 
Koning opent Cultuur Historisch Centrum De Tiid
Zijne Majesteit de Koning opent dinsdagochtend 7 september Cultuur Historisch Centrum De Tiid in Bolsward. De Tiid is gevestigd in het voormalig stadhuis van Bolsward.
 
Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
Last call to register: The Delta variant was initially detected in India in December 2020, which resulted in a staggering number of casualties in the country. Now, more countries are experiencing another surge of infection due to this variant, including neighboring countries in the ASEAN -...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.