Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Koeweit | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Koeweit | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor Koeweit is oranje, want Koeweit het land is door het coronavirus een zeerhoogrisicogebied. Reis alleen naar Koeweit als dat noodzakelijk is. Als u vanuit Koeweit naar Nederland reist moet u zich voor vertrek laten testen (ook als u gevaccineerd bent of een herstelbewijs heeft). U...
 
Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK
We encourage UK arts organisations to work with artists/makers/creatives from the Netherlands. At the same time, we wants to reduce carbon emissions. So we've altered our criteria for funding NL-UK cultural collaborations. Travel by plane is no longer eligible for funding, unless the alternative...
 
Documentaire, het maken van 'de eeuw van mijn moeder'
. Artistiek leider van het Nationale Theater Eric de Vroedt schrijft en regisseert een voorstelling over zijn eigen moeder Winnie, die in 2020 overleed. Het stuk, getiteld 'De eeuw van mijn moeder', is een familieverhaal over de migratie van Nederlands-Indië … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.