Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Pakistan | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Pakistan | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor Pakistan is gedeeltelijk rood en oranje. Er zijn grote veiligheidsrisico's in de rode gebieden. Het land is door het coronavirus ook een zeer hoog-risicogebied en er is een zorgwekkende variant van het coronavirus. Reis alleen naar Pakistan als het noodzakelijk is. Als u vanuit...
 
DutchCham & BLCC Happy Hour Networking
As COVID-19 restrictions continue to ease, the DutchCham and BLCC aim to provide our members with more opportunities to connect with each other and the larger professional community.
 
Indonesia actueel
Goud voor damesdubbel badmintonOne of the most unexpected results in badminton Olympic history saw unseeded Indonesia pair Greysia Polii and Apriyani Rahayu beat the People's Republic of China's number four seeds in two sets 21-19, 21-15.Meer over Indonesische medailles. ** … Lees...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.