Doorgaan naar hoofdcontent

Singapore : Netherlands Innovation Pavilion at TechInnovation 2021

 


 
Singapore : Netherlands Innovation Pavilion at TechInnovation 2021
SINGAPORE - Join us at the Netherlands Innovation Pavilion at TechInnovation 2021 to connect with 17 Dutch companies that are looking for partnerships to create impact. The companies are active in the areas of artificial intelligence, blockchain, data analytics, high tech, circular economy and...
 
Nederlanders zijn een gelukkig volkje
Uit onderzoek is wederom gebleken dat Nederlanders – in vergelijking met de rest van de wereldbevolking – een tamelijk gelukkig en tevreden volkje zijn. We horen tot de top5 in de wereld. The post Nederlanders zijn een gelukkig volkje appeared first on Grenzenloos.
 
Winnaars Academische Jaarprijzen 2021 bekend!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.