Doorgaan naar hoofdcontent

Skating paradise

 


 
Skating paradise
Houdini-act (hoe kom je er in ?) Sluiten oude ijsbaan In 2011 werd door de veiligheidsverantwoordelijken van de stad Luik besloten om de ijsbaan in Palais des Sports in de arbeiderswijk Coronmeuse definitief te sluiten. De plaatselijke ijshockeyclub was al een tijdje geleden uitgeweken...
 
Amerikaanse senatoren waarschuwen Polen
Een groep prominente Amerikaanse senatoren hebben de Poolse regering gewaarschuwd tegen het nastreven van wetgeving waarvan zij zeggen dat het inbreuk zou maken op een vrije, onafhankelijke media en Amerikaanse media-investeringen in Polen in gevaar zou brengen. De tweepartijdige groep senatoren,...
 
Nieuwsbrief augustus 2021: bestuurszetel SNBN, proef DigiD videobellen, dubbele nationaliteit


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.