Doorgaan naar hoofdcontent

Sovjet-Duits pact van 1939 door ambtenaren verworpen

 


 
Sovjet-Duits pact van 1939 door ambtenaren verworpen
Ambtenaren en historici hebben een geheim Sovjet-Duits pact tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie veroordeeld die meer dan acht decennia geleden de deur opende voor die landen om Polen in 1939 binnen te vallen en de weg vrijmaakte voor de verschrikkingen van de Tweede Wereldoorlog. Polen's...
 
Indonesië verlaagt risiconiveau in aantal regio's
Indonesië verlaagt vanaf 24 augustus 2021 het risiconiveau in een aantal regio's in het land van niveau 4 naar niveau 3. De versoepeling van de coronamaatregelen duurt vooralsnog tot 30 augustus 2021.  Tijdens een virtuele persconferentie zei president Joko 'Jokowi' dat het aantal nieuwe...
 
Webinar: Plastic Waste Management in Vietnam - a Circular Approach
The issue of plastic waste management has been identified as a core issue in Vietnam. Increasing plastic consumption due to population growth, urbanization, and international plastic scrap imports,in ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.