Doorgaan naar hoofdcontent

Spreek Dialect met Dragon Spraakherkenning

 


 
Spreek Dialect met Dragon Spraakherkenning
 
Appartementencomplex ingestort in Spaanse badplaats
In het Spaanse Peñíscola is woensdagavond een deel van een appartementencomplex ingestort. Twee jonge mannen zijn onder het puin vandaan gehaald. De jongste van 14 jaar heeft de ramp niet overleefd. Spaanse reddingsdiensten zijn nog altijd op zoek naar een vrouw.
 
Levensonderhoud in Spanje in 2021 aanzienlijk duurder
Niet alleen de prijs voor elektra schiet door het dak, ook tanken en boodschappen doen wordt met de dag duurder voor de Spaanse consument. Met een salaris dat niet in gelijke mate meestijgt, is dit een behoorlijke aanslag op het huishoudbudget.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.