Doorgaan naar hoofdcontent

Striptekenaar François Boucq zet museum voor schone kunsten in Rijsel op zijn kop

 


 
Striptekenaar François Boucq zet museum voor schone kunsten in Rijsel op zijn kop
Het Palais des Beaux Arts in Rijsel geeft met de formule "Open Museum" carte blanche aan een artiest om het museum onder handen te nemen. Dit jaar is het de beurt aan striptekenaar en kunstenaar François Boucq.
 
Gebruikster geweigerd in bus Valencia vanwege te bloot topje
Cristina uit Valencia hekelt een geval van discriminatie vanwege haar kleding. Op haar twitteraccount maakte ze bekend dat een buschauffeur van vervoerbedrijf EMT in de stad haar toegang tot de bus weigerde vanwege haar weinig verhullende kleding.
 
Brutalisme in de Volkskrant: Eerbeton
Op 26 april verscheen er een mooi uitgebreid artikel in de Volkskrant van Kirsten Hannema over ons brutalistisch erfgoed onder de treffende titel Eerbeton. Er is de laatste tijd meer waardering voor de stroming, die lange tijd werd verguisd en maar zelden erfgoedwaardig werd bevonden. Gelukkig...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.