Doorgaan naar hoofdcontent

Vaccins ook bij deltavariant zeer effectief tegen ziekenhuis- en IC-opname

 


 
Vaccins ook bij deltavariant zeer effectief tegen ziekenhuis- en IC-opname
Coronavaccins werken goed om te voorkomen dat mensen door COVID-19 in het ziekenhuis of op de ICintensive care voor COVID-19 worden opgenomen blijkt uit een nieuwe analyse van het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu. De vaccins beschermen bij volledig gevaccineerden voor 95% tegen...
 
Spanje bijna uit 'extreem risico-zone' door dalende coronagevallen
In één dag tijd is het aantal nieuwe coronagevallen in Spanje extreem gedaald. Dit lijkt geen spontane uitschieter naar beneden; de incidentie daalt al sinds eind juli. Met gemiddeld 276 gevallen per 100.000 inwoners verlaat Spanje bijna de 'extreem-risico-zone'.
 
Themanummer Indische Letteren: vriendschap
de maatschappij der Nederlandse letterkunde : Het stevige nummer (ruim honderd pagina's dik!) opent met een bijdrage over Eddy du Perron door Kees Snoek. Anouk Mansfeld schrijft vervolgens over een Indonesisch vriendenboekje als oorlogsbuit, Rick Honings over een ongepubliceerd verhaal … Lees...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.