Doorgaan naar hoofdcontent

Van populaire avocado naar woestijnvorming in Zuid-Spanje

 


 
Van populaire avocado naar woestijnvorming in Zuid-Spanje
Van juni tot september kijken de boeren van subtropische gewassen in de streek La Axarquía bezorgd van de hemel naar hun grond. Het warme microklimaat waarin hun tropische vruchten zo goed gedeien, straft hen ook met een chronisch gebrek aan neerslag.
 
Meest actieve vulkaan ter wereld opnieuw uitgebarsten in Indonesië
De Indonesische Merapi-vulkaan vlak na de uitbarsting. De meest actieve vulkaan ter wereld, de Merapi in Indonesië, heeft opnieuw lava gespuwd.  De Morgen
 
Tjoetjoes zoeken roots
Een stamboomonderzoek en een onverwacht familiegeheim: de Limburgse Jersey Lotz (26) deed samen met 25 Limburgse jongeren met Indische en Molukse wortels onderzoek naar eigen stamboom.   Trouw Maddy (17) en Elise (25) kregen nooit de verhalen te horen van hun … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.