Doorgaan naar hoofdcontent

Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen

 


 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Moddi komt naar Groningen: 13 september in de Oosterpoort. De Noorse Pal Moddi Knutsen, Moddi in het kort, maakt progressieve folkliedjes die klinken als een subtiele middenweg tussen Björk en Damien Rice. Geïnspireerd door eigenzinnige freak-folk en politiek protest bracht hij in 2010 zijn...
 
Indonesië betreurt hardhandige behandeling Nigeriaanse diplomaat in Jakarta
Het ministerie van Buitenlandse Zaken van Indonesië betreurt het incident in Jakarta waarbij een Nigeriaanse diplomaat hardhandig werd behandeld door de Indonesische immigratiedienst. Naar aanleiding van dit incident heeft Nigeria zijn ambassadeur uit Indonesië teruggeroepen voor...
 
Opportunities in the Malaysian ICT Sector for Dutch Business
In May 2021, the Malaysian Dutch Business Council with support of NLinBusiness presented the Market Study "Opportunities in the Malaysian ICT Sector for Dutch Business", which mainly focused on 4 sub – sectors Big Data & AI, Cybersecurity, E – Commerce, and Cloud. There are also in – depth...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.