Doorgaan naar hoofdcontent

Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen

 


 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Ornes in het ochtendlicht.Foto's uit het bericht van Vereniging Nederland-Noorwegen
 
Drie stranden in Valencia weer heropend na verschijning grote rare vlek in zee
Sinds maandagmiddag zijn de stranden van de Valenciaanse steden El Puig, Puzol en La Pobla de Farnals weer open. Daar gold sinds zondag 13:30 uur een zwemverbod nadat er een enorme rode vlek in het water te zien was.
 
Beperkt gezelschap herdenkt op Bronbeek de slachtoffers van de Japanse kampen
– Op het terrein van militair tehuis Bronbeek werden zondagochtend de slachtoffers herdacht van de Japanse bezetting in voormalig Nederlands-Indië, een week na de nationale herdenking in Den Haag. Door de coronabeperkingen mocht maar een beperkt aantal genodigden aanwezig zijn. … Lees...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.