Doorgaan naar hoofdcontent

VLOG #100 Mijlpaal! Een speciale aflevering vanwege onze 100e vlog! (Kijk tot het einde! Give away!)

 


 
VLOG #100 Mijlpaal! Een speciale aflevering vanwege onze 100e vlog! (Kijk tot het einde! Give away!)
 
Zoeklicht op Indische ontheemding – De alchemiste
Tijdens het Theaterfestival Boulevard op 12 augustus 2021 in Den Bosch bevroeg presentator Vincent Wijlhuizen theatermaker Robin Block over diens nieuwe voorstelling Manual for the displaced. Daarin staat de Indische ontheemding centraal. Het thema haakt aan het onderzoek van Griselda … Lees...
 
22 aug Herdenkingsbijeenkomst Einde WO II
update: 100 mensen volgeboekt, maar er worden opnames gemaakt De jaarlijkse herdenking van het einde van de Tweede Wereldoorlog in het voormalig Nederlands-Indië kon in 2020 geen doorgang vinden.  We hebben goede hoop dat in 2021 dit wel zal lukken. … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.