Doorgaan naar hoofdcontent

Wandelen in Oostenrijk: zo vind je de juiste route

 


 
Wandelen in Oostenrijk: zo vind je de juiste route
Een continu variërend landschap, imponerende bergtoppen, smalle bergpaadjes tussen diepgroene bossen en kleurige bloemenweiden: dat is nog maar een greep van de dingen die je tegenkomt als je gaat wan
 
Nederlandersinzambia
 
Zelftesten voor alle huishoudens in Nederland
Alle huishoudens in Nederland krijgen vanaf dinsdag 10 augustus een brief op de mat waarmee zij kosteloos twee corona-zelftests kunnen bestellen. Met een code in de brief kunnen mensen online de tests aanvragen, die binnen anderhalve week worden thuisbezorgd. Zo kunnen mensen zich testen voordat ze...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.