Doorgaan naar hoofdcontent

Weduwe van Indië: Frieser_Zijmers_Reijneke

 


 
Weduwe van Indië: Frieser_Zijmers_Reijneke
Jan Elise Frieser overleed in Den Haag in 1954 en was geboren in 1889 te Ambon.Zoon van de in Naaldwijk geboren Hompes Joseph Frieser (1848-1912) en Johanna Maria Mossel (1853-1936) Hompes arriveerde in 1869 te Java als soldaat en werd … Lees verder →
 
Stroomboos
Ik weet het, het is rampzalig wat er hier op het ogenblik op nog geen tachtig kilometer van m'n huis aan de hand is. De grootste bosbrand in heel Frankrijk sinds 20 jaar. Duizenden hectaren...
 
Nieuwe vluchten met Vueling tussen Amsterdam en Canarische Eilanden
Het herstel van de vliegbranche als gevolg van de vakantieperiode en versoepelde reisbeperkingen binnen Europa werpt zijn vruchten af. Vliegmaatschappijen gaan van start met nieuwe routes of breiden bestaande uit.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.