Doorgaan naar hoofdcontent

Werkloosheid in Spanje fors gedaald in juli

 


 
Werkloosheid in Spanje fors gedaald in juli
Met 197.841 werklozen minder, gaat juli de boeken in als de maand waarin het werkloosheidscijfer het hardst is gedaald. Dat niet alleen, ook bij de Seguridad Social stonden nooit eerder zoveel werknemers geregistreerd als in de afgelopen maand.
 
Nieuw uitgaand telefoonnummer voor Andalusisch publieke zorgsysteem
Het openbare zorgsysteem in Andalusië (SAS) heeft nu één uniek nummer voor uitgaande gesprekken. Alle 1.512 gezondheidscentra in de regio delen hetzelfde unieke vaste telefoonnummer bij uitgaande oproepen van de eerstelijnscentra.
 
De Olympische Spelen van 1928 in Amsterdam zijn overal
Als je je wagen ergens parkeert, is de kans groot dat je een restant van de Spelen in Amsterdam ziet.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.