Doorgaan naar hoofdcontent

Wissel op de toekomst door Soetan Sjahrir

 


 
Wissel op de toekomst door Soetan Sjahrir
Wissel op de toekomst Brieven van de Indonesische nationalist aan zijn Hollandse geliefde In de dekolonisatie van Indonesië (1945–1949) was een belangrijke rol weggelegd voor de kritische jongeling Soetan Sjahrir, die zich op de middelbare school in Bandoeng had ontwikkeld … Lees verder...
 
Koerswijziging nodig om watertekorten voor Spaanse bevolking te voorkomen
Een Spanjaard verbruikt gemiddeld een olympisch zwembad per jaar aan water. Als het roer nu niet omgaat kampt in 2030 volgens de Verenigde Naties 65 procent van de Spaanse bevolking met watertekorten. Het is nog niet te laat, al moet wel snel worden ingegrepen.
 
Brand op camping Benidorm verwoest twee caravans
Twee caravans zijn zaterdagochtend vroeg verbrand als gevolg van een brand op een camping in Benidorm. Er zijn geen gewonden gevallen. De materiële schade is wel groot.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.