Doorgaan naar hoofdcontent

Zaterdag tropische föhnstorm in de bergen

 


 
Zaterdag tropische föhnstorm in de bergen
Zaterdag tropische föhnstorm in de bergen, zelfs subtropische lucht met 30 graden of meer. In de bergen komt een sterke föhnstorm te staan. Het bericht Zaterdag tropische föhnstorm in de bergen verscheen eerst op FANtastisch Oostenrijk.
 
Reiziger doneert statiegeld op Schiphol aan goede doelen
Vanaf 1 juli 2021 zit er € 0,15 statiegeld op kleine plastic flessen. De donatiebakken zijn geplaatst in samenwerking met (horeca)partners op de luchthaven. HMSHost International zorgt er vervolgens voor dat de flesjes terug de keten in worden gebracht. Reizigers en medewerkers herkennen de...
 
Geen vervolging kwetsende WhatsApp-afbeeldingen mariniers
Het OM stelt geen strafrechtelijk onderzoek in naar kwetsende afbeeldingen die 6 mariniers deelden in een WhatsApp-groep. Dat is vandaag bekendgemaakt.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.