Doorgaan naar hoofdcontent

14 september 2021: integrale persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge

 


 
14 september 2021: integrale persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge
 
Nederlandse school in Aarhus
Ontzettend leuke tip van vrijwilliger Peter! Met dit gedichtje maak je beginnende lezers heel blij. Vind jij de beer in het bos? Uit "Mijn buik is van koek" van Wim Hofman. Ken je het gedicht al? Uitgeverij Zwijsen
 
Onderzeese Baltic gasverbinding gaat aan land in Polen
De Onderzeese Baltic Pipe gaspijpleiding, die onder de Oostzee wordt gebouwd om Polen via Denemarken met Noorse gasvelden te verbinden, heeft de Poolse Oostzeekust bereikt, hebben ambtenaren aangekondigd. "De pijpleiding werd getrokken van het Castoro Sei schip met behulp van een stalen...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.