Doorgaan naar hoofdcontent

14 september 2021: persconferentie Mark Rutte en Hugo de Jonge (video met audiodescriptie)

 


 
14 september 2021: persconferentie Mark Rutte en Hugo de Jonge (video met audiodescriptie)
 
Spanje keurt eerste geneesmiddel op basis van cannabis goed
Twee zeldzame vormen van epilepsie kunnen vanaf nu in Spanje worden behandeld met een speciaal geneesmiddel dat onlangs werd goedgekeurd door de Spaanse overheid. Het gaat om Cannabidiol (CBD), een van de bestanddelen van de cannabisplant.
 
Weekoverzicht Defensieoperaties
Een Nederlands pantserinfanteriebataljon in Litouwen leverde een bijdrage aan een certificeringsoefening in Letland. Samen met Amerikaanse, Noorse, Poolse en Letse eenheden vormden ze de oefenvijand voor hun evenknie in die Baltische staat, de enhanced Forward Presence (eFP). Een overzicht van...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.