Doorgaan naar hoofdcontent

18 nov 1945 de Olo-moorden

 


 
18 nov 1945 de Olo-moorden
Een reconstructie van de pogrom op burgers door Pemoeda's, in de Djalan Olo te Padang op zondag 18 november 1945. Uitgaand van onze persoonlijke familietragedie, hebben Richard en Lotus Brouwer von Gonzenbach een 5-delige podcast documentaireserie gemaakt. Onze vader (gemengd … Lees...
 
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
 
Machtiging tot toegang belastingportaal overledene
Vanaf 28 september 2021 is het voor nabestaanden mogelijk om met een machtiging toegang te krijgen tot de belasting- en toeslagenportalen van de overledene. Ook kan men de oude berichten in de berichtenbox inzien. Dit maakt het voor nabestaanden om de verschillende belastingaangiften digitaal te...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.