Doorgaan naar hoofdcontent

26 sept Indische Literaire Salon met Philip Dröge, Nijmegen

 


 
26 sept Indische Literaire Salon met Philip Dröge, Nijmegen
Bestsellerauteur Philip Dröge is zondag 26 september te gast in de Indische Literaire Salon. De bijeenkomst in het Oud Burgeren Gasthuis (kapel) aan de Prof. Cornelissenstraat 2 in Nijmegen begint om 13.00 uur. Entree 5 euro. Presentatie is in handen … Lees verder →
 
De Weduwe van Indië: Bouman_Thepass
Eugene Raymond Bouman (1900 Djombang-1966 Den Haag) was commies bij de Provinciale Waterstaat van Tegal, in 1941 gemobiliseerd voor het KNIL, en overleefde de Birma_Siamspoorweg.Zijn ouders waren Sophia Swart (1869 Grissee -1941 Batavia) en Robert Charles Henri Bouman (1859 Soerabaja … Lees...
 
Twee Zuid-Spaanse dorpen in lockdown vanwege dreigende vuurwolk
De niet onder controle te krijgen bosbrand in Zuid-Spanje krijgt vrijdagmiddag nog een beangstigend vervolg. De opnieuw opgestoken westenwind met windstoten tot 40 kilometer per uur veroorzaakt een vuurwolk boven de dorpen Jubrique en Genalguacil.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.