Doorgaan naar hoofdcontent

3 okt Pasar Buku in Museum Sophiahof

 


 
3 okt Pasar Buku in Museum Sophiahof
Liefhebbers van Indische en Indonesische literatuur, publicaties over Nederlands-Indië en Indonesië, nieuwe en oude romans, kunnen hun hart ophalen tijdens de Pasar Buku op 3 oktober in   Museum Sophiahof
 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie
 
30 sept Mentale (de)kolonisatie : Nederland en Indonesië
Nadat de koloniale politiek is afgeschaft liet deze door de eeuwenlange bezetting, onder andere culturele en mentale sporen achter. Bij zowel de (witte) Europese volkeren en de volkeren die zijn gekoloniseerd. In veel discussies ligt de nadruk op het werk … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.