Doorgaan naar hoofdcontent

8 manieren om contact te houden als emigrant

 


 
8 manieren om contact te houden als emigrant
 
Het is Prinsjesdag: hoe zat het ook alweer met de Gouden Koets?
Dat de Gouden Koets dit jaar niet op Prinsjesdag rondrijdt, werd vorig jaar al duidelijk: het rijtuig is namelijk sinds juni in bruikleen voor de tentoonstelling Gouden Koets - Geschenk van Amsterdam in het Amsterdam Museum. Maar hoe groot is de kans dat de koets, waar een hoop om te doen is, ooit...
 
Hoe moet het land worden bestuurd in deze politieke chaos?
Zelden begon het nieuwe politieke seizoen met zo veel chaos en onzekerheid. Ministers wisselen elkaar in hoog tempo af en nieuwe verkiezingen - een half jaar na de stembusgang - worden opeens niet meer uitgesloten. Hoe moet het land nog worden bestuurd?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.