Doorgaan naar hoofdcontent

Afgerond

 


 
Afgerond
Ja, het onmogelijke is nu toch echt gebeurd! Na minstens 6 maanden hebben we nu snel warmwater in de keuken.Maandag of dinsdag zou de loodgieter komen. Maar maandag werd het niet en dinsdags rond 11 uur begon ik te twijfelen … Lees verder →
 
Brutalisme in Nederland: Gemaal Parksluizen in Rotterdam
Gemaal Parksluizen in Rotterdam is een uiterst brutalistisch sluizencomplex aan de Coolhaven, vlakbij het veel nieuwere en veel hippere Little Q. Het ronde machinegebouw van Gemaal Parksluizen doet sterk denken aan het fantastische brutalistische hoofdpostkantoor van Skopje, Noord-Macedonië. En...
 
De politieke week: 9/11, het VK wil klimaatafspraken en Scomo's vaderdag


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.