Doorgaan naar hoofdcontent

Allart van Everdingen: de Nederlandse meester die dol was op Scandinavische landschappen

 


 
Allart van Everdingen: de Nederlandse meester die dol was op Scandinavische landschappen
Precies 400 jaar na zijn geboorte krijgt de kunstenaar zijn allereerste overzichtstentoonstelling in Stedelijk Museum Alkmaar.
 
Week van de Koloniale Geschiedenis
Museum Bronbeek organiseert een reeks activiteiten rond het thema 'Aan het werk' in de 'Week van de Koloniale Geschiedenis'. Dit is in samenwerking met Erfgoed Gelderland, Stichting TRISKontakten, Erfgoedcentrum Rozet en het Indo Filmcafé/Lux Nijmegen.  Defensie.nl
 
Lois Lane: relatiegeheimen van de zussen Klemann | Nouveau
Lois Lane blijft de  bühne bestormen zolang de zussen Monique en Suzanne Klemann leven. Hun liefde overleefde puberperikelen, het verlies van hun zus en het turbulente artiestenbestaan. Met Nouveau delen ze hun zustergeheimen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.