Doorgaan naar hoofdcontent

Audiotour Indisch verleden Archipelbuurt, Den Haag

 


 
Audiotour Indisch verleden Archipelbuurt, Den Haag
Firma MES onderzocht het verhaal achter het duurste Haagse huis op Funda, ontdekte een opvallende band met Nederlands-Indië, en vroeg aan zoveel mogelijk mensen: wie ben jij? Het resultaat is Oksigen: een wandeling vol bijzondere en confronterende verhalen over identiteit … Lees verder →
 
De hulporganisaties
Stichting HALIN trekt zich het lot aan van arme, veelal zieke, voormalige landgenoten in Indonesië, die veelal als gevolg van de politieke ontwikkelingen na de Tweede Wereldoorlog buiten hun schuld in hulpbehoevende omstandigheden zijn geraakt. Teman Teman Sehati schrijft 21 … Lees verder...
 
Vulkaan La Palma gaat 'uitbundige' fase in
Nadat de Cumbre Vieja vulkaan maandag een paar uur pauze leek te houden, is deze dinsdag teruggekeerd naar een 'meer machteloze en meer intense fase' dan de afgelopen dagen, zo meldden wetenschappers van Involcan.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.