Doorgaan naar hoofdcontent

Bedrijven in Spanje gaan meebetalen aan bijscholing tijdelijk werklozen

 


 
Bedrijven in Spanje gaan meebetalen aan bijscholing tijdelijk werklozen
De Seguridad Social is met werkgevers- en werknemersorganisaties aan het onderhandelen over een bijdrage van werkgevers in de kosten van omscholing voor werknemers. Het gaat om bedrijven die na september nog willen gebruikmaken van de ERTE-regeling.
 
Pilot met varkens om vogels te weren rondom Schiphol
In de buurt van Schiphol is een proef gestart om te onderzoeken of varkens kunnen bijdragen aan het weren van vogels op en rondom de luchthaven. De 20 varkens verblijven op een perceel van 2 hectare tussen de Polderbaan en Zwanenburgbaan, waar recent suikerbieten zijn geoogst. Oogstresten kunnen...
 
Vier Spaanse restaurants zeker van plek in top-100 beste restaurants ter wereld
Elk jaar komt The World's 50 Best Restaurants met een ranking van 100 beste restaurants ter wereld. Hoewel de winnaar pas op 5 oktober in Antwerpen zal worden gekozen, is nu al bekend dat vier Spaanse restaurants zich hebben geplaatst binnen deze top-100.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.