Doorgaan naar hoofdcontent

Beveiligd: De 3 belangrijkste tips om Nederlands te leren als volwassene

 


 
Beveiligd: De 3 belangrijkste tips om Nederlands te leren als volwassene
...
 
Goedkope treinroutes van Ouigo door Spanje uitgebreid
Het goedkope netwerk van treinen van het bedrijf Ouigo van de SNCF breidt zijn treinroutes binnen Spanje uit. Het netwerk is populair gebleken in Spanje sinds de lancering van de lijn Barcelona-Madrid.
 
Barcelona maakt schade op na feestweekend vol rellen
Tienduizenden jongeren vierden de Mercè-feesten in Barcelona afgelopen vrijdag- en zaterdagavond. Het feest ging op beide dagen over in ongeregeldheden met tientallen arrestaties en gewonden. De politie had moeite de anarchie te bedwingen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.