Doorgaan naar hoofdcontent

CEO Ryanair waarschuwt voor 'drastische' prijsstijging vliegtickets

 


 
CEO Ryanair waarschuwt voor 'drastische' prijsstijging vliegtickets
De CEO van Ryanair waarschuwt dat de prijs van Europese vluchten in 2022 'drastisch' zal stijgen. Dit zal het gevolg zijn van het samenvallen van een groot aantal toeristen met en kleinere vloot van beschikbare vliegtuigen en het verhogen van de vliegtaks.
 
Dutch Digital Farming: Innovations for Future Farming
Innovations for Future Farming
 
Koningin Máxima opent tentoonstelling Viva la Frida! in Drents Museum
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagmiddag 7 oktober de tentoonstelling Viva la Frida! – Life and art of Frida Kahlo in het Drents Museum in Assen. De tentoonstelling beschrijft het leven van de Mexicaanse kunstenaar aan de hand van haar schilderijen en nooit eerder getoonde persoonlijke...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.