Doorgaan naar hoofdcontent

Coronasituatie in Indonesië lijkt zich te verbeteren

 


 
Coronasituatie in Indonesië lijkt zich te verbeteren
De coronasituatie in Indonesië lijkt zich geleidelijk aan te verbeteren. Steeds meer gebieden worden ingeschaald op een lager risiconiveau. En steeds meer regio's in het land mogen het hoogste risiconiveau verlaten. Dat geldt echter helaas nog niet voor het eiland Bali dat voorlopig nog steeds op...
 
Online Boekensalon over Rumphius' Kruidboek
 
Komen er strengere regels voor de apres-ski?
Komen er strengere regels voor de après-ski?? De 1G regel is waar wij mogelijk mee te maken kunnen krijgen tijdens de wintersport. Wat is dat? Het bericht Komen er strengere regels voor de apres-ski? verscheen eerst op FANtastisch Oostenrijk.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.