Doorgaan naar hoofdcontent

Coronasituatie Spanje officieel geen ‘hoog-risico’ meer

 


 
Coronasituatie Spanje officieel geen 'hoog-risico' meer
Voor het eerst sinds 1 juli is er in Spanje geen sprake meer van een 'hoog-risico-situatie'. De incidentie daalt opnieuw met 10 procentpunten. Hoewel de coronasituatie veel beter onder controle is, is Spanje wel gestart met een derde prik voor een selecte doelgroep
 
Spaanse voetbalcompetitie eerste die toetreedt tot de 'blockchain' industrie
Spanje wordt de eerste van de vijf grote competities in Europa die de wereld van NFT (non-fungible token of cryptographic token) betreedt. La Liga heeft een vijfjarige overeenkomst gesloten met het fantasievoetbalplatform Sorare.
 
Orgasme bevrijdt de neus en neushoorns op zijn kop bij winnaars Ig Nobelprijs
De Ig Nobelprijs is een parodie op de Nobelprijs en wordt ieder jaar in de herfst, een week voor de bekendmaking van de echte Nobelprijswinnaars aan tien onderzoeken uitgereikt waar men eerst om moet lachen, maar die ook aan het denken zetten.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.