Doorgaan naar hoofdcontent

De Penning

 


 
De Penning
1947 Deze penning is een uitgave van de Vereniging voor Penningkunst. Bedoeld als een hulde aan de Nederlandse vrouwen in interneringskampen; op de penning staat in smalle letters: concentratiekampen. De penning vertoont op de voorzijde de tors van een geboeide vrouwenfiguur, … Lees verder...
 
Gitarist Erwin van Ligten bewijst eer aan Jimi Hendrix
De pandemie dwong gitarist Erwin van Ligten (bron van de foto) zijn theatershow 'The Jimi Hendrix Re-Experience' een jaar lang in de koelkast te zetten. Maar dit najaar gaat het er alsnog van komen.De aanleiding was zo mooi: een eerbetoon … Lees verder →
 
Embassy of the Netherlands in Finland @netherlandsembassyhelsinki


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.