Doorgaan naar hoofdcontent

De stenen wachter op Borgåsen

 


 
De stenen wachter op Borgåsen
Op de berg Borgåsen staat een 3 meter hoog standbeeld van een man, de Borgåsgubben. Het standbeeld is gemaakt van gestapelde stenen van verschillende grootte. Het beeld is vermoedelijk gebouwd tussen 1600 en 1700 en diende om de vijand af te schrikken. Van een afstand lijkt de figuur immers op een...
 
DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey
 
Spaanse stad wil stierenvechten landelijk classificeren als misbruik
"Het martelen van stieren moet stoppen", waren woensdag de woorden van Podemos-woordvoerster Laura Tuero in Gijón. Haar gemeenteraad zal er bij de centrale regering op aandringen om het stierenvechten als misbruik te classificeren.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.