Doorgaan naar hoofdcontent

Dit betekent Prinsjesdag 2021 voor jouw portemonnee

 


 
Dit betekent Prinsjesdag 2021 voor jouw portemonnee
Hét koffertje met de miljoenennota en de rijksbegroting werd vanmiddag aangeboden aan de Tweede Kamer. De belangrijkste vraag voor velen van ons: wat betekent het eigenlijk voor onze eigen portemonnee? We zetten een aantal voorstellen en veranderingen op een rijtje.
 
Video | Waarom de Algemene Beschouwingen belangrijk zijn voor de formatie
Woensdag en donderdag staan de Algemene Politieke Beschouwingen op het programma. Voor politici zijn dat min of meer het hoogtepunt van het jaar, maar dit jaar speelt de formatie een grote rol in het debat. NU.nl-verslaggever Edo van der Goot legt in deze video uit waarom de APB belangrijk kunnen...
 
25 sept Indisch-Moluks gedenkteken Eindhoven
Lees verder en Zie de website. En dit topic in het archief.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.