Doorgaan naar hoofdcontent

Een op tien dorpen in Andalusië met uitsterven bedreigd

 


 
Een op tien dorpen in Andalusië met uitsterven bedreigd
Vaak wordt ten onrechte gedacht dat leegloop in Andalusië niet voorkomt. Dit vanwege de groeiende bevolkingscijfers, de sterke ontwikkeling van de landbouw in sommige gebieden en het feit dat nog nooit een gemeente hier als gevolg van leegstand is verdwenen.
 
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Komend weekend is de Noorse Zeemanskerk in Rotterdam geopend van 12.00 - 17.00 uur in het kader van Open Monumentendag. Op zondag is er een open kerkdienst, zowel in het Noors als in het Nederlands. Er zijn activiteiten voor kinderen en natuurlijk is het een goede gelegenheid om Noorse etenswaren...
 
Huiswerk VO 1/2 15 sep
Voor allemaal: Iedere dag 10 minuten lezen en 10 minuten Numo, of : 1 uur Read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.