Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in Denmark @nlembassydenmark

 


 
Embassy of the Netherlands in Denmark @nlembassydenmark
The Netherlands Embassy is participating in the 24-Hour Hydrogen Challenge in our own zero emissions Embassy car. We need to cover as many kilometers as possible while visiting landmarks and meeting with organizations. Thumbs up! #24h2challenge Team Netherlands Embassy DenmarkWatch video on...
 
Wat neem je mee aan beautyproducten op reis naar Spanje?
Spanje is de favoriete bestemming van velen. Het is de plek waar je lekker tot rust kunt komen en waar je vindt wat je nodig hebt om te genieten. Daar kan je zelf ook aan bijdragen. Dat doe je bijvoorbeeld door de juiste dingen mee op reis te nemen.
 
Kinderboekenweek 2021 thema 'Worden wat je wil' past goed


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.