Doorgaan naar hoofdcontent

Er op uit: de Douro

 


 
Er op uit: de Douro
De bijna 900 kilometer lange Douro – de "Gouden rivier" – ontspringt op 2200 m hoogte in de Spaanse Sierra de la Demanda, en mondt uit in de Atlantische Oceaan, bij Porto. Ze vormt over een lengte van zo´n 100 km de grens tussen Spanje en Portugal. Je kunt genieten van de...
 
Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal
Foto's uit het bericht van Jaron de Wit
 
Nieuwsbrief september 2021
In de nieuwsbrief van september een interview met Peter Jan Margry over zijn nieuwste boek 'Vurige liefde. Het geheim rond het Bloedig Bruidje van Welberg'. De onderzoeker kreeg als enige toegang tot het archief van het bisdom Breda om de zaak Janske Gorissen te onderzoeken en reisde aan...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.