Doorgaan naar hoofdcontent

Ergste noodweer in Spanje voorbij

 


 
Ergste noodweer in Spanje voorbij
De DANA met verwoestende gevolgen in Spanje van Madrid tot de Valenciaanse kust en van Catalonië tot Murcia verliest aan kracht. Op vrijdag regent het alleen - minder hevig - in het noorden van Spanje en het noorden van de Balearen.
 
Nederland en Afrika @NLenAfrika
 
Uitreiking officiersdiploma's: "Vertrouw op jezelf en opereer integer"
Het officiersdiploma symboliseert niet alleen een bekroning op studieresultaten. Ook is het een bewijs van vertrouwen in karakter, leidinggevende capaciteiten, weerbaarheid en aanpassingsvermogen. Dat zei de commandant van de Koninklijke Militaire Academie kolonel Rene Baksteen bij de zogenoemde...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.