Doorgaan naar hoofdcontent

EU-herstelfondsen bevriezen zou rechtsstaat schenden

 


 
EU-herstelfondsen bevriezen zou rechtsstaat schenden
Een Poolse onderminister van Buitenlandse Zaken zei op woensdag dat ambtenaren in Brussel de Europese Unie's post-pandemie herstel fondsen voor zijn land niet kunnen opschorten, omdat er geen juridische gronden zijn voor een dergelijke stap. Sprekend in een interview met de publieke omroep...
 
De Hollandse Club Stockholm @hollandseclubstockholm
The Best of Dorien B. – Zita Folkets Biozita.seDorien has everything to be happy: a successful husband, two adorable children and a booming veterinary practice. One day, everything falls apart. She discovers her mother's long-running love affa...
 
Huiswerk vo 1/2 06 okt
Prettige vakantie allemaal! Kom lekker tot rust… maar… toch een beetje werk om jullie scherp Read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.