Doorgaan naar hoofdcontent

Fietstocht eindigt met spontaan vliegavontuur

 


 
Fietstocht eindigt met spontaan vliegavontuur
Stel, het is 1936 en je fietst in de stromende regen van Amstelveen naar Oostvoorne als je ineens langs Schiphol komt. Nog ruim 80 kilometer fietsen is in dit weer geen fijn vooruitzicht, dus wat doe je dan? Mevrouw Adriana van Toledo* en haar vriend Jan twijfelen in ieder geval geen moment: ze...
 
Hong Kong's Role as an International Financial Centre in the Digital World
What's next for Hong Kong's role as an international financial center in the digital world?
 
Kleur en emotie in de Pinacoteca di Brera in Milaan
Ik zit tegenover James Bradburne in 2021, 5 jaar nadat hij werd aangesteld als directeur van Pinacoteca di Brera. De directeur drinkt koffie met een elegant geklede vrouw en een Italiaanse man gekleed in het outfit van de Milanees, donkerblauw pak, hoogwater pantalon en een door zijn moeder...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.