Doorgaan naar hoofdcontent

Gouden Ganzenveer-laureaat Margot Dijkgraaf over Frans- en Nederlandstalige literatuur: ‘Prijs de vertalers’

 


 
Gouden Ganzenveer-laureaat Margot Dijkgraaf over Frans- en Nederlandstalige literatuur: 'Prijs de vertalers'
De literatuurcriticus en auteur, bekroond om haar werk als ambassadeur der letteren, beschrijft hoe de Nederlands- en Franstalige literaire wereld naar elkaar kijken.
 
Verhoging minimumloon in Spanje zal fors banenverlies betekenen
Volgens werkgeversorganisatie Cepyme zal de op handen zijnde verhoging van het minimumloon (SMI) veel banen gaan kosten waar met name werknemers in de horeca en detailhandel, jonge en laagopgeleide werknemers de dupe van zullen zijn.
 
Prinses Laurentien opent Europese School Den Haag
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Laurentien der Nederlanden opent op vrijdag 1 oktober het gebouw van de middelbare school van de Europese School Den Haag. De school is gevestigd in het pand van het Aloysius College. De Europese School Den Haag (ESH) geeft onderwijs aan kinderen van medewerkers...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.