Doorgaan naar hoofdcontent

Grootste binnenzee van Spanje verliest herstelvermogen

 


 
Grootste binnenzee van Spanje verliest herstelvermogen
De massale vissterfte die de Mar Menor aan de Spaanse Middellandse Zeekust heeft geleden, toont aan dat de binnenzee zijn zelfregulerend vermogen heeft verloren. Wordt er echter snel een oplossing voor het lozingsprobleem gevonden, dan is het nog niet te laat.
 
Verkeer- en vervoercijfers augustus 2021
Er reisden 3,8 miljoen passagiers van, naar of via Schiphol in augustus 2021. In augustus 2020 waren dat er 1,9 miljoen. In augustus 2019, zonder effecten van COVID-19 op Schiphol, reisden 6,8 miljoen passagiers via Schiphol. Het aantal vluchten van en naar Schiphol was 31.847, 29% lager dan...
 
Eco-femini-WAT-isme?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.