Doorgaan naar hoofdcontent

Herdenking aankomst Molukkers afgeblazen na kritiek en bedreigingen

 


 
Herdenking aankomst Molukkers afgeblazen na kritiek en bedreigingen
De herdenking van de aankomst van de Molukkers in Nederland, die op 7 oktober in Rotterdam zou plaatsvinden, gaat voorlopig niet door. Na een oproep tot een boycot, een wekenlange haatcampagne en ernstige bedreigingen vanuit de Molukse gemeenschap, is besloten … Lees verder →
 
Evaluatie aftrek specifieke ziektekosten
Brief aan de Tweede Kamer: Datum28 september 2021BetreftEvaluatie en nadere analyse regeling Aftrek Specifieke Zorgkosten Daaruit: Aanpak en tijdpad Samen met de staatssecretaris van Financiën zal ik de fiscale aftrek specifieke zorgkosten en de regeling 'tegemoetkoming specifieke zorgkosten' laten...
 
LanguageOne Hong Kong @languageonehongkong


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.