Doorgaan naar hoofdcontent

Highlights IJsland - OranjeLeeuwinnen (21/9/2021) WK-kwalificatie

 


 
Highlights IJsland - OranjeLeeuwinnen (21/9/2021) WK-kwalificatie
 
Rutte voert druk bij GroenLinks, PvdA en ChristenUnie op om samen te werken
Demissionair premier Mark Rutte doet een klemmend beroep op "het brede politieke midden" om de komende begroting te steunen en waar mogelijk aan te passen met eigen wensen. Hij richt zich vooral tot de PvdA, GroenLinks en de ChristenUnie, de partijen die niet meer bij de formatiepoging betrokken...
 
Koningin Máxima bij lancering van Manifest Hoofdzaken
Hare Majesteit Koningin Máxima is donderdagochtend 30 september aanwezig bij de lancering van het Manifest Hoofdzaken in De Remise in Den Haag. Het manifest is een initiatief van de Hersenstichting, MIND en ZonMw waarin zij pleiten voor het opzetten van een nationaal kennis- en innovatieprogramma...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.