Doorgaan naar hoofdcontent

Homoseksuele man met messen aangevallen in Madrid

 


 
Homoseksuele man met messen aangevallen in Madrid
Zondag in de namiddag is een 20-jarige man in Madrid door acht mensen met messen aangevallen bij de voordeur van zijn woning. De Spaanse politie onderzoekt het voorval. Zeer waarschijnlijk gaat het om een haatdelict vanwege de seksuele voorkeur van de man.
 
Investeringsfondsen kopen hotels Barcelona op
Hotels hebben het moeilijk na de corona-pandemie. Investeringsfondsen zien hun kans schoon en kopen hotels op en laten het beheer ervan over aan de ketens, die daartoe gedwongen zijn door gebrek aan liquiditeit vanwege de lage bezettingsgraad.
 
4-6 October: Dutch-Russian museum conference Sustainable Dialogues 2021
read more


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.