Doorgaan naar hoofdcontent

Huiswerk VO 3/4-27 sep

 


 
Huiswerk VO 3/4-27 sep
Voor iedereen net als vorige week: minstens 10 minuten per dag lezen, of 1 uur in totaal. Read more
 
Collectieve beursdeelname BioNord
Ook in 2021 organiseert Handelsagent Duitsland voor een aantal Nederlandse producenten en leveranciers van biologische producten en/of levensmiddelen een collectieve beursdeelname tijdens BioNord in ...
 
Miljarden meer naar de zorg door corona en vergrijzing
Het kabinet trekt komend jaar miljarden meer uit voor de zorg. Ongeveer een derde daarvan heeft te maken met coronabestrijding. Verder lopen de zorgkosten vooral op door de vergrijzing. In de begroting is 93 miljard euro opgenomen voor de zorg, zo blijkt uit de miljoenennota. De zorguitgaven zijn...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.